Firma

KALITA TO AUTORSKIE PROJEKTY EKSKLUZYWNEJ KOLEKCJI MEBLI DLA WIELBICIELI WYJĄTKOWEGO DESIGNU. NASZE PRODUKTY CECHUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA I NIETUZINKOWE ADAPTACJE. JESTEŚMY TEŻ OTWARCI NA REALIZACJĘ INDYWIDUALNYCH KONCEPCJI – KAŻDY PRODUKT MOŻE BYĆ DOSTOSOWANY DO POTRZEB KLIENTA. DYSPONUJEMY SZEROKĄ GAMĄ DOSKONAŁEJ JAKOŚCI TKANIN NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW, A W NASZEJ KOLEKCJI ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO KLASYCZNE, JAK I NOWOCZESNE FORMY.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!


Luxury furniture w świecie sztuki użytkowej to sformułowanie zrozumiałe dla każdego.

KALITA to przede wszystkim ekskluzywne meble

Na kolekcję składają się zarówno ekskluzywne meble tapicerowane jak i mniejsze luksusowe meble uzupełniające kolekcję. Design mebli jest od początku światem, który fascynuje Małgorzatę Kalita. Cała twórczość poświęca na dochodzeniu do poziomu jaki można określić słowami najpiękniejsze meble. Wzornictwo KALITA jest odbierane jako ekskluzywne meble włoskie.

Ekskluzywne meble wypoczynkowe są głównym tematem prac projektowych Małgorzaty Kalita. Skupia się ona na tym aby oprócz designu były to piękne meble. Charakter wnętrza trudniej osiągnąć jeśli są tylko ładne meble. O wiele łatwiej jeśli są to meble design. Luksus jest pokrewny do designu ale nie zawsze tożsamy. Tu kolekcje z pewnością nazwiemy jako meble ekskluzywne.

Czym muszą charakteryzować się meble luksusowe możemy zobaczyć na przykładach KALITA DESIGN. Meble tapicerowane ekskluzywne to oferta designerskiej firmy KALITA. W ofercie tej wyrafinowanej kolekcji są w główej mierze meble wypoczynkowe ekskluzywne.